Viktoria Szallashely

Belangrijkste voorzieningen

  • 75 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Locatie

    Om van uw vakantie in Szigetvár te genieten, verblijf in 1-slaapkamer Viktoria Szallashely Szigetvár appartement, gelegen op 3 km afstand van Kossuth ter en op 25 minuten loopafstand van Piac. Het appartement van 75 m² biedt een uitzicht op de tuin en er is een terras.

    Dit 1-badkamer appartement is op 2 km afstand van Szigetvar Community and Cultural Centre te vinden. Op een rijafstand van bijna 60 minuten van Viktoria Szallashely appartement ligt Balatonfenyves. Deze accommodatie is op op 30 minuten wandelafstand van Torok Haz gelegen.

    Dit appartement is uitgerust met een kitchenette. Bem utca bushalte is binnen 650 meter loopafstand gelegen.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 18:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 10:00
    LicentienummerMA24092491

    Kameropties bij Viktoria Szallashely Szigetvár

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Viktoria Szallashely Szigetvár Buitenkant foto Viktoria Szallashely Szigetvár Kamer foto Viktoria Szallashely Szigetvár Kamer foto Viktoria Szallashely Szigetvár Kamer foto Viktoria Szallashely Szigetvár Kamer foto Viktoria Szallashely Szigetvár Kamer foto Viktoria Szallashely Szigetvár Kamer foto Viktoria Szallashely Szigetvár Kamer foto Viktoria Szallashely Szigetvár Kamer foto
    Appartement met een Slaapkamer

    Grootte: 75 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Viktoria Szallashely Szigetvár

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Viktoria Szallashely Szigetvár

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van Viktoria Szallashely appartement?
      De grootte van Viktoria Szallashely appartement is 75 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Viktoria Szallashely Szigetvár